obrazek

Nasze sukcesy



Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2020/2021

Klasy 1-3

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcie

Klasa

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Przywróć naszą ziemię"Eliza Smorońska
Laureatka2C
Konkurs plastyczny "Świat się mieni w kolorach jesieni"Patryk Majda
Laureat1C
Konkurs plastyczny "Jem zdrowo i kolorowo"Alicja Fabisz
Nagroda główna2A
Franciszek Kuc
Nagroda2A
Kacper Bartosik
Wyróżnienie2A
Bartłomiej Dąbrowski
Wyróżnienie2A
Jan Karkowski
Wyróżnienie2A
Jan Maciejowski
Wyróżnienie2A
Julia Wielgosz
Wyróżnienie2A
Michał Kulesza
Wyróżnienie2B
Milena Pagacz
Wyróżnienie2B
Nina Tadus
Wyróżnienie2B
Antoni Wąsik
Wyróżnienie2B
Julia Brzoska
Wyróżnienie3A
Julia Kleszcz
Wyróżnienie3A
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"Mateusz Dubiel
Nagroda1E
Aleksander Miśkowiec
Nagroda2B
Hanna Chłosta
Wyróżnienie1D
Zuzanna Lichosyt
Wyróżnienie1D
Anna Mirek
Wyróżnienie1D
Kalina Misiewicz
Wyróżnienie1D
Pola Słabosz
Wyróżnienie1D
Mateusz Łyżwa
Wyróżnienie1D
Juliana Kiszkorewicz
Wyróżnienie1E
Magdalena Kania
Wyróżnienie2B
Artur Majda
Wyróżnienie2B
Radosław Maziarek
Wyróżnienie2B
Wiktor Zagrzański
Wyróżnienie2B
Rita Górecka
Wyróżnienie2D
Hanna Tometczak
Wyróżnienie2D
Julia Brzoska
Wyróżnienie3A
Kinga Fabiś
Wyróżnienie3B
Kamila Marzęda
Wyróżnienie3B
Amelia Tomana
Wyróżnienie3B
Julia Kutera
Wyróżnienie3C
Jakub Gruszecki
Wyróżnienie3C

Klasy 4-8

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcie

Klasa

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Matematyka w Obiektywie"Zofia Czarny
Finalistka
5B
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2020Magdalena Łyżwa
Wynik bardzo dobry4B
Zuzanna Anweiler
Wyróżnienie6B
Iga Gąsiorek
Wyróżnienie5B
Julia Maziarek
Wyróżnienie7E
Mieczysław Olejnik
Wyróżnienie6E
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2021Magdalena Łyżwa
Wyróżnienie4B

Zuzanna Anweiler
Wyróżnienie6B

Iga Gąsiorek
Wyróżnienie5B
Weronika Jastrzębska
Wyróżnienie4A
Julia Maziarek
Wyróżnienie7E
Anita Porębska
Wyróżnienie
Tomasz Jurek
Wyróżnienie5A
Mieczysław Olejnik
Wyróżnienie6E
Olimpiada Matematyczna JuniorówMichał Zieliński
II etap
8E
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Województwa Małopolskiego "Krakowska Matematyka"Łukasz Jurek
Laureat
5A
Małopolski Konkurs HistorycznyBartłomiej Ćwikło
II etap
8E
XXVI Turniej Wiedzy o Mitologii i AntykuTomasz Jurek
Wyróżnienie5A
Małopolski Konkurs Języka NiemieckiegoLena Muszyńska
Finalistka
8E
Małopolski Konkurs Języka HiszpańskiegoDominika Jewuła
Etap rejonowy
8A
Małopolski Konkurs InformatycznyLeon Ujma
Laureat
7D
Bartłomiej Ćwikło
Etap rejonowy
8E
Wiktor Rzecki
Etap rejonowy
7C
Konkurs Informatyczny InstaLogikLeon Ujma
Laureat
7D
Mieszko Ujma
Laureat
4D
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BaltieJan Kralka
Etap wojewódzki
6C
Marcin Młodzianowski
Etap wojewódzki
4E
Szymon Pękala
Etap wojewódzki
4E
Wiktor Rzecki
Etap wojewódzki
7C
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Cud nad Wisłą"Magdalena Kalisz
II miejsce7E
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"Magdalena Łyżwa
Nagroda główna4B
Oliwia Warzecha
II miejsce5B
Aleksandra Borkowska
Nagroda7E
Julia Kleszcz
Nagroda6E
Szymon Wolski
Wyróżnienie5B
Paweł Dąbrowski
Wyróżnienie6E
Magdalena Kalisz
Wyróżnienie7E
Anna Bujak
Wyróżnienie8E
Michał Zieliński
Wyróżnienie8E
Konkurs plastyczny "Jem zdrowo i kolorowo"Paweł Dąbrowski
Wyróżnienie6E

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!

Valid HTML 4.01 Transitional